ZEYTİNBURNU İLAÇLAMA

Panorama ilaçlama olarak sizlere İstanbul’un her iki yakasında olduğu gibi Zeytinburnu İlaçlama’da da evinizi, işyerinizi, deponuzu vs korumaya devam ediyor. Eğer sizin de zararlı haşerelerle başınız dertteyse iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Zeytinburnu, İstanbul ilinin bir ilçesidir. 1 Eylül 1957 tarihinde ilçe olmuştur. Trakya’nın güneydoğusunda, Çatalca yarımadasının, Marmara Denizi’ne bakan yamaçlarının, bu denizle birleştiği yerdedir. Tarihi yarımada ile surlarla ayrılmış, E-5 karayoluna sınır ve havalimanına 15-20 dakikalık mesafededir. Bu sebeple İstanbul’un dışarı açılan önemli bir penceresidir. Doğusunda Fatih, kuzeydoğuda Eyüp, kuzeyinde Bayrampaşa, batısında Güngören, Bakırköy, kuzeybatısında Esenler, güneyinde ise Marmara Denizi ile çevrilidir.

 

Zeytinburnu isminin, Tarihî yarımadanın Marmara kıyılarından doğuya bakınca coğrafi olarak bir burun gibi gözüken ilçe kıyılarından ve bu alandaki zeytinliklere ithafen yapılan “Zeytin-Burnu” adlandırılmasından geldiği düşünülür. Komşu ilçe Bakırköy’de bulunan Zeytinlik mahallesi, civardaki eski zeytin varlığının bir diğer delilidir.

 

GARANTİLİ VE GÜVENİLİR BÖCEK İLAÇLAMA

Zararlı haşerelerden anında kurtulun

Doğal yaşam alanlarının hızla yok olmasından dolayı artık haşereler evlerimizde, ofis ve işyerlerimizde yaşamaya başlamışlardır. Hijyen ve insan sağlığına verdikleri zararlardan dolayı sıkıntı çekenlerin sayısı gittikçe artarken Panorama İlaçlama olarak bu sorunu kesin olarak çözeceğimizin sözünü veriyoruz.

 

Firmamız  sizlere en kısa sürede gerekli olan profesyonel desteği veriyor. Kısa sürede uzman ekibimiz sizinle iletişime geçiyor. İhtiyacınız olan ilaçlama yöntemini belirledikten sonra uygun fiyatlara en etkili ilaçlama işleminizi gerçekleştiriyor.

 

Zeytinburnu İlaçlama hizmetimizi bahçe ilaçlama, ev ilaçlama, otel ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika ilaçlama vb. tüm yaşam alanlarınıza uyguluyoruz. Böcek ve haşere ilaçlamasını yaparken, kene ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama,  arı ilaçlama, karınca ilaçlama, sinek ilaçlama, güve ilaçlama, örümcek ilaçlama vb. gibi tüm uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

 

Zeytinburnu İlaçlama hizmetimizi Zeytinburnu’nun tüm ilçelerinde uyguluyoruz. Uygun fiyatlara sizlere sağlıklı yaşam sunuyoruz. Panorama İlaçlama olarak mesafe ayırmadan kaliteli hizmet vermek amacıyla sizlere hizmetimizi kesintisiz sağlıyoruz.

 

Unutmayın ki sağlıklı, güvenilir ve kesin çözüm için, insan sağlığını tehdit eden kaçak ilaçlamaları tercih etmemelisiniz ve mutlaka profesyonel yardım almalısınız.

Comments 0

Leave a Comment