Güve İlaçlama

HomeGüve İlaçlama

GÜVE İLAÇLAMA

Güve ilaçlama
Güve ilaçlama

Güve ilaçlama da Panorama ilaçlama olarak en doğru yöntemi en kısa sürede en uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunuyoruz. Odun, kumaş ve kürk gibi şeylere musallat olan çeşitli cinsten böcek ve kurtçuklara verilen ortak isimdir.  Güve  küçük parlak böceklerdir. Bunların beyazımsı tırtılları sık dokulu ağdan yuvalarda yaşar, yün kumaşları, kürkleri, tüyleri vb. kemirir. Halı güvesi (Tineola biseliella), kürk güvesi (Tinea pellionella) en zararlıları arasındadır. Dünyanın hemen hemen her yerine yayılmış olan güvelerden kurtulmak hiç te kolay bir işlem değildir.  Güveilaçlama da bir çok yöntemi vardır. Bunlardan bir kaçı kokulu, kokusuz ve sıvı ilaçlama yöntemidir.

Güveler gıda alanında daha etkin kullanıldığı için kesinlikle profesyonel destek alınması gerekir. Bireysel kullanımlar sizin ve çevrenizdekilerin ciddi sağlık problemleri yaşamasına sebep alacaktır. Buğday güvelerinin yumurta bıraktığı tahılların kullanılması insan sağlığı açısından oldukça riskli ve tehlikelidir. Güve ile ilgili problem yaşıyorsanız, en kısa sürede güve ilaçlama da profesyonel hizmetler veren şirketimiz ulaşmalı bu tehlikeli haşereler için profesyonel ekibimizden gerekli olan her türlü desteği almalısınız. Bu sayede sizin ve ailenizin en kısa sürede bu haşerelerden kurtularak sağlıkla hayatınıza devam etmenizi sağlayabiliriz.

NE YAPMALIYIM

Güve ile doğru mücadele

Kişisel alanınızda yada iş yerinizde, gıda deponuzda yada fabrikanızda güve problemi yaşıyorsanız. Bu durumdan bir an önce kurtulmak istiyorsanız, ilk olarak güve ilaçlama da profesyonel hizmetler veren panorama istanbul ilaçlama ya başvurarak; güve ile doğru mücadele için ilk ve en önemli adımı atabilirsiniz. Güve ilaçlama profesyonel ekipler ve ekipmanlarla  yapılması gereken hassas bir işlemdir. Bu işlemi yaparken çok hassas davranılması gerekir.  Güve ilaçlaması yapılırken doğru yöntem kullanılmazsa kıyafetlerinizde yada kullandığınız eşyalarda iz bırakma durumları olabilir. Sadece buda değil, doğru yöntem kullanılmazsa kıyafetlerinizdeki ilaç cildinize de zarar verebilir, vücudunuz da ciddi cilt hastalıklarına sebep olabilir. Panorama ilaçlama olarak sadece güve ilaçlamada değil, size haşere ve böcek olmak üzere tüm alanlarda profesyonel destek vermekteyiz. Sizin ve çevrenizdekilerin sağlıklı bir alanda yaşamasına katkıda bulunuyoruz .