Zararlılara Karşı Doğal Mücadele

Zararlılara Karşı Doğal Mücadele’de, ihtiyacınız olan ipucular. Eviniz ve bahçenizdeki zararlı sorunları gidermek için bu ev ilaçlarını takip edin.

Önleyici tedbirler, evinizde istenmeyen zararlılardan kaçınmanın en iyi yoludur. Tüm mutfak yüzeylerinizi silmeyi unutmayın. Fazla yiyecek parçacıklarının ve kokuların giderilmesi zararlı trafiğini azaltacaktır. Kendi temizleme spreyinizi yapmak için sert kimyasallar kullanmaktan kaçınabilirsiniz.

Yiyecekleri kapalı kavanozlara aktarın ve sızan muslukları tamir edin. Yiyecek ve su kaynaklarını kesmek, evinizi istenmeyen misafirler için daha az çekici hale getirecektir. Karınca trafiğini ortadan kaldırmak için pencerelere ve kapılara kahve dökün. Örümcekler, sirke ve suyun eşit bölümlerini birleştirip, örümceklerin girdiği yerlere püskürterek muhafaza edilebilir. Elma sirkesi kullanarak meyve sinekleri ile savaşın! Sirkenin tatlı kokusu sinekleri çekecektir.

İstenmeyen zararlıları yok etmek için doğal yöntemler kullana bilirsiniz. Kimyasallarla zararlılara karşı kendi başınıza mücadele yapmayın, Bu çok tehlikeli olabilir. Eğer doğal yollar ile Haşerelerden kurtulamıyorsanız mutlaka bir profesyonel şirketten destek alın.

Zararlılara Karşı Doğal Mücadele
Zararlılara Karşı Doğal Mücadele

Bu yazayı Panorama İlaçlama editörleri tarafından tercüme edilmiştir
kaynak :http://www.partselect.com/JustForFun/Diy-Pest-Home-Hacks.aspx

Comments 0

Leave a Comment